16 Mayıs 2020 – Herediter Anjiyoödem Günü

16 Mayıs Dünya Herediter Anjiyoödem gününde hep beraber ekranlarda buluşmaya ne dersiniz?

Bildiğiniz üzere şu an yaşamakta olduğumuz COVID-19 salgını nedeniyle tüm toplantı ve etkinlik planlarımızı iptal etmek durumunda kaldık. Oysa ki bu yıl içerisinde planımız üç farklı şehrimizde hasta toplantısı düzenlemek ve olabildiğince tüm Herediter Anjiyoödem hastalarıyla buluşmaktı. Ancak yine de etkinliklerimizi gerçekleştirmek için farklı bir yol izlemeye karar verdik.

Derneğimiz 16 Mayıs Dünya Herediter Anjiyoödem gününde bir webinar düzenleyerek ülkemizdeki tüm hastalarımıza tekrar bir araya gelmek ve hastalarımızı hekimlerle buluşturmak istiyoruz. Şu anda planlanmakta olan webinarın konuları yıl içerisinde sizlerden gelen soruları genel olarak cevaplayacak şekilde hazırlanıyor. Buna ek olarak yine de webinar süresince hekimlerle doğrudan iletişime geçebilecek ve sorularınızı sorabileceksiniz.

16 Mayıs bu yıl Cumartesi gününe geleceği için herkesin uygun olmasını umut ederek katılımın yüksek olmasını diliyoruz.

Bu dönemde öğrendiğimiz en iyi şeyin aslında gerçekten aramızda hiç mesafe olmadığını düşünerek bu şekilde 16 Mayıs’ta bir ilki gerçekleştirerek bundan sonra da sizlerin talepleriyle daha sık bir şekilde dijital ortamda buluşmayı planlıyoruz.

Düzenlenecek webinara katılmak ve 16 Mayıs’ta ekranlarda buluşmak için lütfen bu sayfadaki formu doldurunuz. 16 Mayıs’tan bir hafta önce kayıt esnasında paylaştığınız iletişim bilgilerinize webinara katılmanız için gerekli olan bilgiler iletilecektir.

Herkese sağlıklı günler diliyoruz.

Sevgilerimizle,
HAÖDER Yönetimi

Aşağıdaki platformlarda bizi bulabilirsiniz.